برگزاری نمایشگاه آثار حجم و مجسمه یادبود هفده هزار زن شهید، جانباز و آزاده

برگزاری-نمایشگاه-آثار-حجم-و-مجسمه-یادبود-هفده-هزار-زن-شهید،-جانباز-و-آزاده-دروازه-تهران

همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر، اداره کل امور بانوان شهرداری تهران به منظور نکوداشت مقام زنان در دوران دفاع مقدس، نمایشگاهی را از آثار حجمی «یادبود هفده هزار زن شهید، جانباز و آزاده» برگزار می‌کند.

برگزاری-نمایشگاه-آثار-حجم-و-مجسمه-یادبود-هفده-هزار-زن-شهید،-جانباز-و-آزاده-دروازه-تهران

اداره کل امور بانوان شهرداری تهران با همکاری معاونت زنان ریاست جمهوری و بنیاد شهید انقلاب اسلامی برای حفظ و نکوداشت مقام والا و ارزش‌های زنان فداکار و از جان‌ گذشته در دوران دفاع مقدس، فراخوان «یادبود هفده هزار زن شهید، جانباز و آزاده» را در بهمن ماه سال گذشته اعلام کرد که ضمن آن تعدادی اثر به دبیرخانه این برنامه ارسال شد. مرحله اول داوری و انتخاب آثار در اسفند ۹۹ برگزار شد و آثار منتخب اعلام گردید.

به نقل از روابط عمومی این اداره کل، آثار منتخبی که به مرحله اکران رسیده‌اند، همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر و به مدت ۸ روز در سالن لرزاده فرهنگستان هنر واقع در خیابان ولیعصر به نمایش در خواهد آمد.

از میان خبرها: نخستین رویداد بزرگ هنری بانوان تهران در ایستگاه پایانی

آیین افتتاحیه این نمایشگاه در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۴، ساعت ۱۶ در فرهنگستان هنر برگزار می­شود و این نمایشگاه تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ از ساعت ۱۶ الی ۲۰ برقرار خواهد بود. همچنین در روز آخر نمایشگاه طی آیین اختتامیه از سه اثر برگزیده نهایی تقدیر به عمل خواهد آمد و از تک اثر برگزیده برای اجرا در یکی از مناطق پرتردد شهری رونمایی خواهد شد.

۳ خرداد ۱۴۰۰ – روزنامه چندرسانه‌ای دروازه تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.